ÖZGE ULUSOY'A İLKER İNANOĞLU TERAPİSİ!

Bir gün evli kaldığı Ferruh Taşdemir’den kendisini zorla alıkoyduğu ve şiddet gördüğü iddiasıyla şikayetçi olan Özge Ulusoy’u, Antalya’da eski sevgilisi İlker ınanoğlu teselli etti.

Magazin

ÖZGE ULUSOY'A İLKER İNANOĞLU TERAPİSİ! Son krizle ipler koptu

Özge Ulusoy ve yıldırım nikahıyla evlenip sadece bir gün evli kaldığı Ferruh Taşdemir, arasında sular durulmuyor. Son dönemde yeniden bir arada görülmeye başlanan çift, yaşanan son iki krizle ipleri tamamen kopardı. Önce Taşdemir'e, birlikteyken çekterdikleri fotoğrafları basına yeniymiş gibi gönderdiği için kızan ünlü manken, geçtiğimiz gün de karakola giderek ondan şiddet gördüğü gerekçesiyle şikayetçi oldu.

Ramada Otel'de buluştular

Taşdemir'in Kanyon'daki evinde kendisini zorla alıkoyduğunu ve tehdit ettiğini ileri süren Ulusoy, önceki akşam Antalya'da eski aşkı İlker İnanoğlu ile birlikteydi. Altın Portakal Film Festivali'nin ulusal yarışma bölümünde yer alan “Hayde Bre”nin oyuncusu İnanoğlu ve Albayrak defilesi için Antalya'ya giden Ulusoy, Ramada Otel'deki Indigo Pub'da buluştu. Başarılı oyuncu, zor günler geçiren Ulusoy'un anlattıklarını dikkatle dinledi ve onu teselli etti.

Bunlarda ilginizi çekebilir: