ÖZGE ULUSOY'DAN SAMİMİ İTİRAFLAR!

İlker ınanoğlu’ndan sürpriz bir kararla ayrılan Özge Ulusoy, "İlker'le ayrılmamız kötü bir sürpriz oldu" diyor.

Magazin

ÖZGE ULUSOY'DAN SAMİMİ İTİRAFLAR! 2003 Miss Turkey ikincisi Özge Ulusoy, oyunculuk serüvenine “Arka Sokaklar”ın ardından Star TV’nin yeni dizisi “Ateşe Yürümek”le devam ediyor. Uzun süredir beraber olduğu İlker ınanoğlu’ndan sürpriz bir kararla ayrılan ve şu sıralar aklında sadece işi olduğunu söyleyen Ulusoy, biten ilişkinin ardından ilk kez Kelebek’e konuştu.


“Arka Sokaklar”dan sonra bu kez “Ateşe Yürümek” ile izleyici karşısındasınız. Dizideki rolünüzden bahseder misiniz?

- Dizide Rüya karakterini canlandırıyorum. şerif Sezer kayınvalidem, Yavuz Bingöl kayınbiraderim rolünde. Rüya’nın mutsuz bir evliliği var. Kocası tarafından aldatılıyor, çocuk istiyor ama kocası buna yanaşmadığı için çocuk sahibi de olamıyor.

Bu dizi için teklif size kimden geldi?

- Ben başka bir dizinin deneme çekimlerine katılmıştım aslında. O yaptığım deneme çekiminde benim Rüya karakterine daha uygun olacağıma karar verdiler. Bunun üzerine bir de Rüya karakteri için deneme çekimi yaptık. Ve rolü aldım.

Diğer oyuncularla uyumunuz nasıl sette?

- Çok eğlenceli bir ekip olduk. Çok iyi anlaşan, çok gülen, çok mutlu. Sete gitmek için can atıyorum diyebilirim.

Sette kendinize en yakın kimi görüyorsunuz peki?

- Hepsiyle çok yakınım. Yavuz Bingöl’le gülüyoruz, Ahu Türkpençe’yle dertleşiyoruz, şerif Sezer’le de artık anne-kız gibiyiz.

ADIM ÜÇ GÜNDE İKİ AYRI ADAMLA ANILDI

Son günlerde özel hayatınız da gündemde... Herkes İlker İnanoğlu ile evlilik haberinizi beklerken ayrılık haberi geldi...

- Uzun süreli bir ilişkiydi. Tabii ki böyle ilişkiler laf olsun diye yaşanmıyor, ama ben kendi işime ve hayatıma konsantre olmak istediğim için şu ara evlilik düşünmüyordum zaten.

Ne zamandır beraberdiniz?

- 20 aylık bir birlikteliğimiz vardı.

Neden? Sebep başka bir aşk mı?

- Hayır, kesinlikle... Ayrılık sonrası benim Tolgahan Sayışman ile birlikte olduğumu iddia ettiler. Oysa Tolgahan benim çok eski ve yakın bir arkadaşım. Ardından Alican Ulusoy ile ilgili bir dedikodu çıktı. Onun da aslı yok. Kendisini görsem tanımam. Bunlar beni çok üzdü. Üç gün içinde iki erkekle anılmayı hak eden biri değilim. şu an kalbimde kimse yok. Bir süre sadece işime, aileme ve oyunculuğa konsantre olmayı düşünüyorum.

YENİDEN BİR ARAYA GELEBİLİRİZ

İlker İnanoğlu ile sürekli bir aradaydınız, her fırsatta çok mutlu bir beraberliğiniz olduğunu söylüyordunuz. Ne oldu da bu noktaya gelindi peki?

- Evet, biz çok iyi anlaşan bir çifttik. Ama hiç istemediğimiz bazı şeyler oldu ve ayrılmamız gerekti. Çok uzun süreli bir ilişkiydi, kestirip atmak tabii ki kolay değil. O yüzden “ıkimizin de yolu açık olsun” demekten ziyade “ıkimiz de inşallah mutlu oluruz” diyorum.

Barışma ihtimali yok mu?

- Yine bir araya gelebiliriz de, tamamen ayrılabiliriz de... şu anda kalbim kırık, ama ne olacağını zaman gösterecek.

Bu durumda tam anlamıyla bitirme değil de bir ara verme durumu söz konusu sanki...

- Yok, ayrıldık. Ama çok yeni olduğu için kafam karışık. Zaman her şeyin ilacı diyorum...

İKİLİ İLİŞKİLERDE ROLER DEĞİŞİYOR

Diziden yola çıkarak sormak istiyorum; siz aşkınız için ateşe yürür müsünüz?

- Yürürüm tabii ki. Çok seversem, onun uğruna her şeyi yaparım. Bulunduğumuz çevrede birbirini seven insan çok az. Herkes çıkar ilişkisi içinde. “Adam gibi adam, kadın gibi kadın yok artık” diyorlar, doğru. O yüzden gerçek sevgiyi bulunca kaybetmemelisiniz.

Kadın-erkek ilişkilerinin bozulmasına yol açan ne sizce?

- İnsanlar hep daha fazlasını ister duruma geldi. Kadınlar erkeklerin yerine geçip erkekleşmeye başladı. O yüzden erkekler de kendilerini geri plana çekti. Bir şekilde roller değişti. ınsanlar kıymet bilmez oldu. ınsanlar empati kuramadıkları için birçok şeyi kaybediyor, ancak kaybettikten sonra gidenin değerini anlayabiliyorlar.

Bir ilişkinin olmazsa olmazı nedir?

- Tutku ve aşktan da önemlisi dost olmak... ınsana en çok dokunan da bu. Bir şey gördüğümde telefon açıp ona söyleyememek ve onunla paylaşamamak bana çok zor geliyor mesela... Dolayısıyla ilişkim bittiğinde, en iyi dostumu da kaybetmiş oluyorum.

BU KÖTÜ SÜRPRİZE HİÇ HAZIR DEĞİLDİM

İlker İnanoğlu ile yeniden bir araya gelmenizi ne sağlar?

- Bir kere benim kalbim çok kırıldı. şu an zamana ve bu kalp kırıklıkların düzelmesine ihtiyacım var. Hayat enteresan, bir sabah uyanıyorsunuz, birçok şey değişmiş oluyor. Hayatın iyi sürprizlerine de, kötü sürprizlerine de hazırlıklı olmak gerek.

Bu kötü bir sürpriz olmuş. Hazırlıklı mıydınız?

- Hayır. değildim. Ama bundan sonra daha hazırlıklı olacağım.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: