ÖZGE ULUSOY'UN HAYALLERİ SUYA DÜŞTÜ!

Ekran arsızı Özge Ulusoy şimdi de aşkıyla gündemde..

Magazin

ÖZGE ULUSOY'UN HAYALLERİ SUYA DÜŞTÜ! 24 saat ekranda, her gün gazetelerde; ne programı bitiyor, ne röportajı, ne çekimi derken şimdi de Özge Ulusoy'un aşk haberleri magazin gündeminde..

Yakın kaynaklardan edinilen bilgiye göre Ferruh Taşdemir'le yaptığı olaylı ve skandal evlilikten sonra kancasını Hacı Sabancı'ya atan ve bir süredir aşk yaşan Özge Ulusoy'un ilişkisine 'ailesel' sorunlar karışmış..

Ulusoy'un sansasyonel yaşantısı, her gün çarşaf çarşaf gazetelere röportajlar vermesi ve boy boy resimlerle yer alması Sabancı Ailesi'ni karıştırmış..

Oğullarının özel hayatı karışık, bir gün bile olsa başarısız ve sansasyonel bir evliliğe adım atan Özge Ulusoy'la ilişki yaşamasını istemeyen Sabancı Ailesi bu ilişki için Hacı Sabancı'ya 'dur' ihtarı vermiş..

Ailesinin 'dur' ihtarını dikkate alan Hacı Sabancı'nın Özge Ulusoy'a zaten tavırlı olduğu da gelen bilgiler arasında..

Yok Böyle Dans'ın finalinde Kenan Doğulu'ya aşırı ilgi gösteren ve samimi davranışlar içine giren Özge Ulusoy'a Hacı Sabancı'nın 'kendine gel, ne yapmaya çalışıyorsun sen' dediği de şu an camiyada kulaktan kulağa fısıldanıyor..
Bakalım Özge Ulusoy başarız aşk hayatını ne zaman toplayacak?

Merakla bekliyoruz..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: