ÖZGÜ NAMAL YENİ SEVGİLİSİ İLE GÖRÜNTÜLENDİ!

‘Hanımın Çiftliği’nin Güllü’sü Özgü Namal’ın gözlerden uzakta aşk yaşadığı işadamı sevgilisi Başar Savur’la ilk fotoğrafı Kanyon Alışveriş Merkezi’nde çekildi..

Magazin

ÖZGÜ NAMAL YENİ SEVGİLİSİ İLE GÖRÜNTÜLENDİ! Tekneyle Antalya'da 15 gün tatil yaptıktan sonra geçen çarşamba İstanbul'a dönen Özgü Namal ve Başar Savur, Kanyon'da yemek yedi.
Tatil boyunca ele ele vakit geçirdiği sevgilisini evinde misafir eden Namal, Kanyon Alışveriş Merkezi'ne tek başına geldi, ardından Savur'la buluştu.

Miami'de yaşıyor
Bir arkadaşlarının da eşlik ettiği çift, neşeli sohbetleriyle dikkat çekti. Mermer ticaretiyle uğraşan ve Miami'de yaşayan Savur'un İstanbul'a her gelişinde sık sık Kanyon'a gittiği ve burada bir kuyumcu mağazasının sahibi olan arkadaşının yanına uğradığı belirtildi. İstanbul'a geldiğinde ablası ve eniştesinin yanında kalan Başar Savur, Namal ile yeni başlayan ilişkisiyle ilgili olarak, “Özgü Hanım'la yeni tanıştık. Ortak bir arkadaşımız vasıtasıyla tanıştık. Aramızda güzel bir arkadaşlık var. Abartılacak bir şey yok. Birbirimizi tanıma aşamasındayız” dedi.

Arap asıllı Antakyalı
Savur, Namal'ın isteğiyle ilişkisi hakkında fazla bilgi vermekten kaçındı. Namal'ın 32 yaşındaki yeni aşkı Savur'un Antakyalı Arap asıllı Hristiyan bir ailenin oğlu olduğu öğrenildi.

'SEVDİĞİM BİR ARKADAŞIM'
Başar Savur'un 1.5 yıl önce birlikte olduğu oyuncu Burcu Kara, Özgü Namal'ın sevdiği bir arkadaşı olduğunu, eski sevgilisiyle ilişkisinde adının geçmesinden rahatsızlık duyduğunu söyledi. Kara, “Özgü benim arkadaşım ve onu çok severim. Bu onların ilişkisi ve beni hiç ilgilendirmiyor. Bana ne. Onunla bir sorunum yok. Altında bir şey aranmasın. Herkes herkesin ilişkisi hakkında yorum yaparsa bu kötü bir kısır döngüye girer. Şimdi Başar her yeni ilişki yaşadığında ya da ben aynı durumda olduğumda birbirimizin isimleriyle anılmaya devam mı edeceğiz? Bu çok kötü bir durum” diye konuştu.

Milliyet
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: