ÖZGÜ NAMAL'IN TEKLİFİNE YAPIMCI FİRMA NE DEDİ?

Özgü Namal, "Parasız da oynarım, yeter ki dizi yayından kaldırılmasın" dedi, yapımcı firmadan yanıt gecikmedi: "Diziyi kanal da sürdürmek istemiyor!"

Magazin

ÖZGÜ NAMAL'IN TEKLİFİNE YAPIMCI FİRMA NE DEDİ? Özgü Namal’ın 13. Bölümde yayından kaldırılacak olan dizisi, “Koyu Kırmızı”nın devam etmesi için para almadan oynamayı teklif etmesi, magazin gündeminde yer buldu. Ancak şirketin Patronu Erol Avcı, kafa karıştıran bir açıklamaya imza attı. TMC Filmin açıklamasında, Koyu Kırmızı'nın yayıncı kuruluş tarafından da sürdürülmek istemediği, bu nedenle de ortak bir karar aldıkları belirtildi.

İşte o açıklama;

"1 Mayıs'a kadar reyting ölçübü SBT tarafından gerçekleştiriliyor. Koyu Kırmızı bu ölçümleme sisteminde beklenen reytingi almaması nedeniyle yayıncının ve yapımcının ortak kararı ile 13. bölümde sona erecektir. Bitirme kararı alınmasından sonra başta Ozan Güven ve Özgü Namal olmak üzere tüm oyuncu ekibi ve izleyiciden dizinin sezon sonuna kadar devam etmesi yönünde yoğun istek geldi. Şayet bitirilme nedeni ekonomik ise sezon sonuna kadar bölüm ücretlerini almamaya hazır olduklarını bildirdiler. Hiç bir oyuncumuz dizimiz sürsün endişesiyle gelmediler. Tüm oyuncu arkadaşlarım kariyerlerinde iyi bir yerdedir ve böyle dertleri yoktur. Ben de kendilerine maalesef planlama dizinin sonlanması üzerinde yapılması nedeniyle yayıncının kararını değiştirmesinin mümkün olmadığını ve 13. bölümde bitireceğimizi ilettim!"
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: