Özgün Mutfakların Öncüsü

Swissôtel The Bosphorus İstanbul’da yer alan Japon klasiği Miyako, yeni sezonda da şehrin en iyi el yapımı sushileri ve geleneksel Teppanyaki lezzetleri ile Japon yemek kültürünün tüm inceliklerini sunmaya devam ediyor.

Diğer Haberler

Özgün Mutfakların Öncüsü Asya tatlarının en leziz örneklerini otantik Japon bahçesi ve geleneksel dekorasyonuyla bütünleştirerek zengin bir ambiyans yaratmış olan Miyako, bol çeşit ve büyük bir ustalıkla en lezzetli sushi ve sashimiler, Miyako şeflerinin konukların gözleri önünde hazırladığı benzersiz teppanyakiler ile gerçekten kendi özgün mutfağını en iyi şekilde yansıtan restaurantların başında geliyor.


Geleneksel Japon yemek kültürünün aynası Miyako konukları için hazırladığı özel yemek odası Tatami ile bir çok restauranttan farklı olduğunu kanıtlıyor. Sadece yemek değil, geleneksel Japon kültürünü de sunan restaurantın Sushi Barı'nda günlük, taptaze deniz ürünlerinden hazırlanan ve çeşit bolluğuna inanamayacağınız sushiler, A La Carte bölümünde ise özel Japon yemekleri Sukiyaki ve Shabu hemen yanı başınızda hazırlanıp, kimonolu servis elemanlarınca servis ediliyor.


Teppanyaki Barı'nda ise, şeflerin canlı performansıyla hazırlanan yemekleriniz henüz dumanı üstündeyken öncelikle koku duyunuzu etkileyecek ardından tabağınızdaki görüntüsüyle gözlerinizi bayram yerine çevirecek. Burada en karlı çıkan duyunuz ise elbette damağınızın şahit olacağı lezzetin ortaya çıkaracağı tat alma duyunuz olacak.

Değişik bir deneyim yaşamak isterseniz, kendine has havasıyla sizi hemen kendisine bağlayacak Miyako'nun yolunu tutmanız kaçınılmaz.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: