ÖZGÜN'DEN KISA FİLM TADINDA KLİP

Avrupa Müzik markası ile 27 Nisan Pazartesi günü müzik marketlerdeki yerini alacak yeni albümünün ilk video klibini albümle aynı adı taşıyan “Biz ayrıldık” şarkısına çeken Özgün, kısa film tadındaki çalışmasıyla çok konuşulacak..

Magazin

ÖZGÜN'DEN KISA FİLM TADINDA KLİP Klipte profesyonel bir oyuncu grubuyla çalışan Özgün'ün senkron yerine oyunculuk performansı sergilemesi 'Oyunculuğa mı hazırlanıyor?' yorumlarına neden oldu. 16 mm film tekniğiyle yönetmen Gürcan Keltek yönetiminde Böcek Yapım tarafından çekilen klipte, başta şarkının söz yazarı ve bestecisi Murat Çekem olmak üzere, 25 kişilik bir oyuncu grubu Özgün'e eşlik etti.

24 saatte tamamlanan çalışma, gerek kullanılan teknikler gerekse 'özgün' senaryosuyla klipten daha çok kısa film kategorisinde değerlendiriliyor. Klibin büyük ses getireceğini söyleyen Özgün, 'bu klipte hikayenin öncesi ve sonrasında yaşananları izleyiciye göstermedik, sonraki klipler de birbiriyle bağlantılı olarak hikayenin tamamını yansıtacak' diyor
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: