ÖZKAN UĞUR AYRILIĞIN PERDE ARKASINI AÇIKLADI!

Türk Malı'ndan ayrılan Özkan Uğur ekranlara bir süre ara verecek

Magazin

ÖZKAN UĞUR AYRILIĞIN PERDE ARKASINI AÇIKLADI! Abiye ve Erman Kuzu çiftinin görgüsüzlük maceralarını konu alan komedi dizisi "Türk Malı"nda Özcan Dayı rolünde izlediğimiz MFÖ'nün m Ö'sü Özkan Uğur diziden ayrıldı.

Diziyle dört bölümlüğüne konuk oyuncu olarak anlaştığını söyleyen Uğur, "Dört bölümlük anlaşmam gereği, senaryo icabı Danimarka'ya kesin dönüş yaptım. Sette keyifle çalıştım. Öyle basında çıktığı gibi sette hiç kavga ve gerginlik de olmadı" dedi.

MFÖ'nin 2011'de 40. yılını kutlayacak olması ve konser programının şimdiden artması üzerine televizyona ara verdiğini de açıklayan Uğur, "Oyunculuk müziğin önüne geçmş gibi görünüyordu. Grup olarak bize büyük bir talep var. Bu yüzden televizyona bir süre ara verdim. Sinema filmlerinde yine çalışacağım. Çünkü onlar kısa bir dönem sürüyor ve konserleri ona göre ayarlayabiliyoruz" diye konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: