Özlem Yıldız: "Programa çıkmam tesadüftü!"

Sunucu Özlem Yıldız, önceki gün Nişantaşı'nda bir AVM'de görüntülendi.

Magazin

Özlem Yıldız: "Programa çıkmam tesadüftü!" Özlem Yıldız, geçtiğimiz gün '2.sayfa" programına konuk olmuş ve yakın arkadaşı Demet Akalın'ın yaşadığı zor günler hakkında konuşurken programda gözyaşlarını tutamamıştı. Programda gözyaşı döktüğü için kendisine olumsuz tepkiler gelen Yıldız, programa çıkmasıyla olayın aynı güne denk gelmesinin sadece tesadüf olduğunu dile getirdi.

Güzel sunucu,"Benim programa üç hafta önceden verilmiş bir tarihti. Ben programa çıkacağım günü sözü verirken ne boşanma olayı vardı, ne de haciz olayı vardı. O akşam beni aradıklarında hatırladım programa çıkacağımı. Ben de "insanlar yanlış anlar" diye kendilerine önümüzdeki hafta çıkmam gerektiğini söyledim ama onlarda "Bu saatten sonra konuk bulamayacaklarını ve çok zor durumda kalacaklarını" söyledikleri için programa çıkmak zorunda kaldım. Çok kötü bir tesadüf oldu benim ki. Keşke olmasaydı hiç bir şey. O gün ben de iyi değildim moral olarak" şeklinde konuşarak konuya açıklık getirdi.

Demet Akalın ve Özlem Yıldız barıştı!

Demet Akalın ve Özlem Yıldız barıştı!Özlem Yıldız'a şaşırtan soru!

Özlem Yıldız'a şaşırtan soru!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: