ÖZLEM YILMAZ'DAN 'UNUTULMAZ' AÇIKLAMALAR!

"Eda'yı artık ağlarken görmeyeceksiniz"

Magazin

ÖZLEM YILMAZ'DAN 'UNUTULMAZ' AÇIKLAMALAR! Yapımcısı Ahmet Bayram yönetmenliğini Cem Tabak' ın yaptığı başrollerini Serhan Yavaş, Özlem Yılmaz, Sinem Öztufan, diziye yeni katılan oyuncu Nihat Alptuğ Altınkaya ve Fikret Hakan'ın paylaştığı dizide heyecan her hafta artıyor. İki kız kardeşin bilmeden aynı adama aşık olmasını konu alan "Unutulmaz" dizisi önümüzdeki hafta dört yıl sonrasını konu alarak başlıyor.

"Eda'nın yılı olacak"
"Unutulmaz" dizisinin Eda karakterini canlandıran Özlem Yılmaz dizinin gelecek bölümleriyle ilgili açıklamalar yaptı. Geçtiğimiz sezon sürekli ağlayarak sevenlerine karşısına çıkan Yılmaz, Eda'nın bu sezon çok ağlamayacağını söyledi. Eda'nın bu sezon fazla gözyaşı dökmeyeceğini belirten Yılmaz, “Eda geçtiğimiz sezon ekranlar başındakileri hem ağlattı hem de çok üzdü. Bu sezon bence Eda'nın yılı olacak. Eda çok fazla ağlamayacak. Eda yeni bölümlerde ünlü bir modacı olarak karşımıza çıkacak. Harun tarafından kaçırılan çocuğunun da peşini bırakmayacak” dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: