P. F. Chang's ile sushi çılgınlığı

Kısa bir zaman önce Ataşehir Bulvar 216'da yeni şubesini açan P. F. Chang's lezzetleriyle büyülemeye devam ediyor. İşte detaylar..

Diğer Haberler

P. F. Chang's ile sushi çılgınlığı Geçtiğimiz günlerde P. F. Chang's Etiler şubesinde sizler için harika bir tadım gerçekleştirdik..

Kısa bir süre önce yenilenen mönüsü ve Ataşehir'de açtığı yeni şubesiyle yeme-içme sektörüne bomba gibi düşen P. F. Chang's adından sıkça söz ettiriyor.

P.F Chang’s başlangıç menüsünde, P.F Chang’s klasiği Dynamite Shrimp kadar bağımlılık yapacak; yengeç, krem peynir ve taze baharat karışımıyla Crap Bites, vazgeçilmez lezzetler arasında olmaya aday. Ferahlatıcı başlangıç için acı severlere önerilen Ahi Crisp de yenilenen menüde yer alıyor. Peanut Lime Chicken Salad; haşlanmış tavuklar, havuç, zencefil, kırmızı lahana ve yer fıstığı misket limonu sosuyla sunuluyor. P.F Chang’s, Cantonese Lemon Chicken’da; hafif kızartılmış tavukgöğsü üstünde susamlı brokoli salatası ve limon halkalarıyla, hem salata hem de et lezzetini bir araya getiriyor.

P.F Chang’s klasiklerinden, panelenmiş karidesler, Dynamite Shrimp’i başta olmak üzere, kırmızı et sevenlere; biftek dilimleri, kereviz ve havuç eşliğinde hazırlanan, Beef A La Sichuan, balık sevenler için, soyada marine edilen Ahi Tuna, baklagil ve taze yeşil karşımıyla Seared Ahi With Chili Lime, karides tutkunlarına, Red Chili Buttery Shrimp başta olmak üzere birçok damak zevkine uygun acılı ve acısız karidesler yeni menüde bulunuyor.

P. F. Chang's'te sushi çılgınlığı

İşte sizler için seçtiklerimiz..

Renkleriyle büyülüyor: Exotic Crab Salata


Vejeteryan sushi ile tanışın: Philly Veggie


Crispy Nori Bites: Baharatlı ton balığı, baharatlı somon, çıtır yosun, balık yumurtası..


Tatlı son: Chocolate Fondant

Bunlarda ilginizi çekebilir: