‘PAK PANTER’İN SETİ REVİRE DÖNDÜ

Tehlikeli sahnelerde dublör kullanılmayan ‘Pak Panter’in seti revire döndü. Film, aksiyon sahneleriyle çok konuşulacak.

Magazin

‘PAK PANTER’İN SETİ REVİRE DÖNDÜ Kasım ayında vizyona girecek 'Pak Panter' filminin basın toplantısı çekimlerin yapıldığı Çekmeköy'de düzenlendi. Toplantıya, filmin yönetmeni Murat Aslan, oyuncular Ufuk Özkan, Metin Zakoğlu, Doğa Rutkay, Şenay Akay, Zeynep Aydemir, Yuri Ryadchenko ve Deniz Özerman katıldı.

Ufuk Özkan'ın gözü kara bir oyuncu olduğun söyleyen Murat Aslan, “Bütün oyuncularımız sakatlandı. Tehlikeli sahneler için dublör kullanacaktık ama Ufuk 'ben oynarım' dedi. Bir sahnede arabayla tırın altına girdi” dedi. Araya giren Ufuk Özkan ise “Kaşımı çatışma sırasında trenden kaçarken kaybettim. Hocamız bize çok şey öğretti” dedi.
Sette hastalanan ve omzunda yırtık tesbit edilen Doğa Rutkay, “Beş gün hastanede yatmak zorunda kaldım. Serumla sete geldim. Çok zor şartlar altında çalıştık. Azeri istihbarat şefi Gülinaz'ı oynuyorum. Suratsız, ciddi hiç gülmeyen biri. Rusça ve İngilizce konuşuyorum. Çekimlerden sonra yapımcımız bizi beş gün terapi merkezine yollar artık” dedi.

İlk filminin heyecanını yaşayan Şenay Akay ise “Nadya adında mafya üyesini canlandırıyorum. Hiç duygusu olmayan, acımasız biri olarak seyirci karşısına çıkacağım” açıklamasını yaptı.

Kaynak: Milliyet Cadde
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: