Palmabeach'de “Happy Hour” partileri

En çok konuşulan partilere ev sahipliği yapan Cihan Şensözlü ve Mert Vidinli “Happy Hour” partileri ile Palmabeach’i eğlencenin kalbi haline getiriyor!

Diğer Haberler

Palmabeach'de  “Happy Hour” partileri Palmali Grup Eğlence Müdürü Önder Bekensir yönetiminde bu yaz pek çok partiye ev sahipliği yapacak olan Palmabeach, her hafta Cumartesi günleri gerçekleştirdiği “Happy Hour” partilerine hız kesmeden devam ediyor!

Özel beyaz kum plajı ve tropikal atmosferiyle Maldivleri anımsatan Palmabeach, eğlence sektörünün parti guruları Mert Vidinli ve Cihan Şensözlü ev sahipliğinde muhteşem partilere imza atıyor. Her Cumartesi, misafirlerine Maldiv deneyimi yaşatan ve saat 17.00’den sonra “Happy Hour” partileri ile ünlü isimleri ağırlayan Mert Vidinli ve Cihan Şensözlü, tüm yaz boyunca eğlenmek isteyenleri Palmabeach’e bekliyor.

Yüksek kalite ve konforun adresi Palmalife Bodrum Resort & SPA’nın uçsuz bucaksız kumsalı Palmabeach eğlencenin yeni adresi olmaya hazır!YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: