Pamela Anderson'dan ilginç açıklama!

Oyuncu Pamela Anderson, Hollywood’daki taciz olaylarının konuşulması için başlatılan #MeToo hareketini aşırı bulduğunu açıkladı.

Dünya Magazin

Pamela Anderson'dan ilginç açıklama! Yıllar önce yayınlanan 'Sahil Güvenlik' dizisiyle ünlenen oyuncu Pamela Anderson, günümüz feminist hareketiyle ilgili konuştu. 51 yaşındaki Kanadalı oyuncu katıldığı bir televizyon programında, “Bence feminizm çok ileri gidiyor olabilir" dedi ve ekledi: "Ben bir feministim ama bence üçüncü dalga feminizm bunaltıcı. Bana göre erkekleri felce uğratıyor. #MeToo hareketi bana biraz aşırı geliyor. Üzgünüm, bunu söylediğim için öldürülebilirim.”

Anderson, Hollywood’un ünlü yapımcısı Harvey Weinstein’in, aralarında ünlü oyuncuların da bulunduğu pek çok kadını, kariyeriyle tehdit ederek taciz etmesiyle ilgili de konuştu. Ünlü oyuncu, “Annem bana şunu öğretti: Bir yabancıyla otele gitme. Eğer biri kapıyı bornozla açıyorsa ve bu bir iş görüşmesiyse, belki de bir başkasıyla birlikte katılmalıyım. Bence bu tarz şeyler sadece sağduyuyla alakalı. Ya da içeri gir ve işi al” dedi.

Pamela Anderson İstanbul'da

Pamela Anderson İstanbul'daPamela Anderson, artık mutlu ve huzurlu!

Pamela Anderson, artık mutlu ve huzurlu!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: