“Pannonica Jazzy Nights” ON10 Teras Bar’da Devam Ediyor!

Muhteşem performansı ile bu hafta Melis Sökmen Band, 10 Karaköy’e konuk oluyor.

Diğer Haberler

“Pannonica Jazzy Nights” ON10 Teras Bar’da Devam Ediyor! Adını, Rothschild Ailesi’nin kızı ünlü “Caz Baronesi” Kathleen Annie Pannonica de Koenigswarter’dan alan, Bodrum’un alternatif konser alanı Pannonica’nın müzik küratörlüğünde, Mayıs ayı boyunca da her Cuma akşamı ON10 Teras Bar’da devam edecek “Pannonica Jazzy Nights”, 6 Mayıs Cuma akşamı, Melis Sökmen Band performansı ile devam ediyor.

Cazın ülkemizdeki en sevilen ve en önemli temsilcilerinden Melis Sökmen’in, R&B, latin caz ve soul dolu konserinde sahnede piyanoda Evren Karakul, basta Baran Say davulda Emre Günaydın ve saksofonda Serhan Erkol yer alıyor. Melis Sökmen Band pop caz, latin caz, soul ve R&B’nin en güzel örneklerini kendine has sitiliyle yorumluyor.

ON10 Teras Bar’da, her Cuma akşamı, tarihi yarımadanın büyüleyici manzarası eşliğinde, miksolojistimiz Ahmet’in, Karaköy ve Galata’dan ilham alarak hazırladığı imza kokteyllerinin ve caz müziğinin tadını çıkarabilirsiniz.

Reservasyon ve detaylı bilgi için 0212 703 3333 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

(Giriş Ücreti : 25 TL)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: