PAPARAZİLERİ BU KEZ KENDİ ÇAĞIRDI

21 yaşındaki sorunlarıyla ve çıplak pozlarıyla ünlü aktris Lindsay Lohan kendi adına kurduğu tayt markasının açılışına tanıdığı tanımadığı bütün magazincileri davet etti.

Magazin

PAPARAZİLERİ BU KEZ KENDİ ÇAĞIRDI Yapmaktan en çok hoşlandığı şeyi para kazanmaya çeviren ünlüler arasına Lindsay Lohan'da girdi. Lidsay'de taptığı kıyafet olayından para kazanmaya başlıyor. Yeni kurduğu tayt markasının satış mağazısının açılışına çağırdığı 50'den fazla magazin fotoğrafçısı nedeniyle izdihama neden olan genç oyuncu bu kez paparazzilerin ilgisindn çok memnundu.

Süper uzun bacaklı iki mankenle birlikte kendisi de piyasaya sürdüğü taytlardan gityen Lohan, geri döndüğü sarı saçaları ve mavi-gri lensleriyle oldukça ilgi çekti.

Marka Türkiye'ye gelinceye kadar Amerika'ya giden tanıdıklarını Lindsay'in taytlarından sipariş etmek isteyen varsa adres: Batı Hollywood, Robertson Bulvarı, Los Angeles...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: