PARA KARŞILIĞI DAYAK YİYOR!

''Türkiye'nin ilk tescilli dayak yiyen adamı'' olarak lanse edilen Rıza Günay, stres atmak isteyen kişilere para karşılığı kendini dövdürüyor. Günay'ın müşterilerinin yüzde 70'ini kadınlar oluşturuyor.

Magazin

PARA KARŞILIĞI DAYAK YİYOR! Meslek hayatına özel koruma ve bodyguard olarak başlayan Rıza Günay, Kemal Sunal'ın ''Şark Bülbülü'' filminde canlandırdığı dayak diyen ''Mazlum'' karakterinden yola çıkarak, ''stres koçu'' mesleğini icat etti! Bir nevi canlı kum torbası olarak insanlara hizmet (!) veren çılgın adam, "Müşterilerimin çoğunluğunu kadınlar oluşturuyor, ben de onların bana pasta, yumurta, su balonu, çıta, şeker, cam gibi şeyleri atarak, bağırıp çağırarak ve vurarak rahatlamalarını sağlıyorum" diyerek mesleğini savundu. 'Evlere ve ofislere giderek müşterilerini rahatlattığını söyleyen Günay, bir seansın 20 dakika sürdüğünü taban ücretinin 200 TL'den başlayarak, şiddetin dozuna göre 500 TL'ye kadar çıkabildiğini de sözlerine ekledi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: