Paramparça 81. bölüm özeti, fotoğrafları ve fragmanı

Başrollerini Erkan Petekkaya, Ebru Özkan Saban, Barış Falay ve Mine Tugay’ın paylaştığı ‘Paramparça’, 81’inci bölümü ile yine nefes kesecek.

Dizi Galeri

Paramparça 81. bölüm özeti, fotoğrafları ve fragmanı Yönetmenliği Altan Dönmez’e, senaryosu Yıldız Tunç’a ait olan ‘Paramparça’nın 21 Kasım Pazartesi günü saat 20.00’de yayınlanacak yeni bölümünde, ünlü oyuncu ve müzisyen İlhan Şeşen de ‘Ekrem’ karakteri ile diziye dahil oluyor.

CANSU’YA YALAN SÖYLÜYORLAR

Komadan çıkan Cansu, bebeğini kaybettiğinden habersizdir. Cansu’ya gerçeği açıklamaya cesaret edemeyen Dilara’nın yalanlarıyla, işler içinden çıkılmaz bir hal alır. Ayşe’nin mezarını ziyaret eden Rahmi Bey, burada Maide Hanım’a yakalanır. Daha fazla kaçamayacağını anlayan Rahmi Bey, polise teslim olur.

ASUMAN VE MAİDE İTTİFAKI

Burhan Bey’in ölümünün ardından Maide Hanım kendisine yeni bir işbirlikçi bulmakta gecikmez. Asuman, Maide Hanım’ın şeytani planlarını uygulayabilmesi için tam da aradığı kişidir. İkili arasında güçlü bir ittifak kurulur. Asuman’ın yoluna çıkan Ekrem Bey farkında olmadan Asuman’ın eline çok büyük bir koz vermiştir.

ALAZ’I KİM KAÇIRDI?

Harun’un çevirdiği kirli işleri Cihan’dan öğrenen Dilara, her şeyi göze alıp, Harun’dan boşanmaya karar verir. İkilinin, boşanma protokolünü konuşmak için buluştuğu saatlerde yalıya maskeli adamlar baskın yapmış ve Alaz’ı yanlarına alarak ortadan kaybolmuşlardır.

İşte yeni bölümden kareler;
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

Paramparça 81. bölüm fragmanı

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: