'Paramparça' ne kadar izlendi?

‘Paramparça’, Pazartesi akşamı yayınlanan 49. Bölümüyle, TNS ölçümlerine göre, ABC1 kategorisinde yüzde 8.86 rating ve yüzde 19.20 izlenme payı ile gün birincisi oldu.

Dizi Galeri

'Paramparça' ne kadar izlendi? Yapımcılığını, dünyanın en büyük medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, başrollerini Nurgül Yeşilçay, Erkan Petekkaya, Ebru Özkan ve Barış Falay’ın paylaştığı, senaryosu Yıldız Tunç’a, yönetmenliği ise Altan Dönmez’e ait ‘Paramparça’, Pazartesi ekranın zirvesinde yer aldı.

DİLARA’NIN KARARI NE OLACAK

Yalıda, Cihan ve Harun’un yumruk yumruğa, acımasızca kavga ettikleri ve bu esnada Dilara’nın kendinden geçerek bayıldığı sahnelerin yanı sıra Harun’un Rahmi Bey’e “Cihan’a ne kadar düşmansam Dilara’ya da o kadar aşığım” itirafı, Gülseren’in tesadüf eseri Çiğdem Hanım ile Harun arasındaki ilişkiye şahit olduğu anlar #benvarım hashtagiyle sosyal medyanın da gündemine yerleşti.


Karnında Harun’un bebeğini taşıyan Dilara’nın, bebeğini aldırıp aldırmamak arasındaki zor kararı ‘Paramparça’da heyecanı doruğa çıkarttı.

Bunlarda ilginizi çekebilir: