Paramparça ön tanıtımı için Cannes'da!

Dünyanın en büyük bağımsız yapım şirketi Endemol’ün kuruluşunun 20. Yılında, dünyanın en büyük TV fuarının yapıldığı Fransa’nın Cannes şehrinde düzenlenen MIPCOM fuarında sokaklar, “Paramparça” afişleriyle donatıldı.

Magazin

Paramparça ön tanıtımı için Cannes'da! SEZONUN GÖZDE ÇİFTİ NURGÜL YEŞİLÇAY VE ERKAN PETKEKKAYA KIRMIZI HALIDA

Amerika’dan Avustralya’ya toplam 31 ülkede 80’den fazla şirketiyle TV yapımları gerçekleştiren dünyanın en büyük yapım şirketi Endemol’ün Cannes’da düzenlenen ve dünyanın ünlü TV isimlerinin davet edildiği Endemol 20. Yıl Partisi için, Endemol Türkiye’nin “Paramparça” dizisinin yıldızları Erkan Petekkaya, Nurgül Yeşilçay ve dizinin ödüllü yönetmeni Cevdet Mercan Cannes’a davetli olarak gittiler.

YABANCILARIN YEŞİLÇAY VE PETEKKAYA’YA İLGİSİ BÜYÜKTÜ

Cevdet Mercan, Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay, dünyanın en büyük bağımsız yapım şirketi Endemol’ün MIPCOM fuar alanındaki terasını gezdiler, uluslararası yöneticileriyle tanıştılar.

Dünyanın bir çok ülkesinden içerik arayışı için gelen katılımcıların Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay’a ilgisi büyüktü. Kendilerini yurt dışında yayınlanmış dizilerinden tanıyan fuar katılımcılarıyla fotoğraf da çektiren ünlü oyuncular ve başarılı yönetmen Cevdet Mercan gösterilen ilgiden dolayı çok etkilendiklerini söylediler.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Bunlarda ilginizi çekebilir: