PARIS DE GELİN OLACAK!

Parıs Hilton katıldığı David Latterman Show'da rock yıldızı erkek arkadaşı Benjı Madden'le hayatının geri kalanını paylaşmak istediğini söyledi.

Magazin

PARIS DE GELİN OLACAK! Hilton otellerinin varisi ve magazin kraliçesi Paris Hilton, bir süredir beraber olduğu 'Good Charlote'un solisti Benji Madden ilgili olarak evlilik sinyalleri verdi. Benji'ninse grubundaki diğer üyelere Paris'le evlenmeke istediği belirtiliyor.

Geçtiğimiz gün ünlü şovmen David Latterman'ın programına konulk olan Paris Hilton, erkek arkadaşı ile ilgili olarak ' Yaşadığımız şey geçmiş deneyimlerimizden çok farklı, eğer bizi yanyana görürseniz söylediim şeyi anlarsınız, hayatımın kalanını kesinlikle onunla geçirmek istiyorum. Aynı zamanda O benim en iyi arkadaşım.' açıklamasında bulundu. En yakın arkadaşı Nicole Richie ve Benji'nin ikiz kardeşi Joel'in nişanlanması üzerine Amerikan magazin basını Paris'ten de düğün beklemeye başladı. Öte yandan Benji Madden'in sürekli olarak arkadaşlarına Paris'le evlenmek istediği belirtiliyor. Şimdi merak konusu acaba kardeşlerden hangisi önce davranacak?
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: