PARIS HILTON, ARDA TURAN HAKKINDA NELER SÖYLEDİ?

Paris Hilton, birlikte reklam filminde oynayacağı Arda Turan’ı tanımadığını söyledi: “Los Angeles’tayken fotoğraflarını inceledim, o şekilde tanıma fırsatım oldu.”

Magazin

PARIS HILTON, ARDA TURAN HAKKINDA NELER SÖYLEDİ? Paris Hilton, bir hazır giyim markasının reklam filminde rol almak için dün Türkiye’ye geldi. Firmanın çalışanları, Hilton’u Atatürk Havalimanı’nda “Paris kokoreç yesin de ağzının tadı yerine gelsin”, “Kamyon çeker 10-20 ton, gönlüm çeker Paris Hilton” yazılı pankartlarla karşıladı. Terminalde soruları yanıtlayan Hilton, “Türkiye’yi çok seviyorum. İstanbul’a daha önce de gelmiştim. Yemeklerinizi, insanlarınızı, camilerde dolaşmayı ve Kapalıçarşı’da alışveriş yapmayı seviyorum. Ayrıca kebabı da çok seviyorum. Yeniden burada olduğum izin heyecanlıyım” dedi. “Türkiye’de yaşamayı düşünür müsünüz?” sorusuna “Şimdi değil ama belki bir gün olabilir. Reklam çekimleri için buradayım. Sette olmadığım zamanlarda Boğaz’daki kulüplere gitmek istiyorum” yanıtını veren Hilton, reklam filminde birlikte rol alacağı milli futbolcu Arda Turan’la ilgili sorular üzerine de “Los Angeles’tayken Arda’nın fotoğraflarına baktım, inceledim. İnternetten de sayfalarına baktım. O şekilde tanıma fırsatım oldu” diye konuştu.

Fotoğraflar...

Fotoğraflar...
hürriyet.com.tr
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: