Paris Hilton Kıbrıs'ta!

Ünlü şarkıcı ve model Paris Hilton, 'Platinum Rush European 2018' turnesi kapsamında özel bir parti için Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne (KKTC) geldi.

Dünya Magazin

Paris Hilton Kıbrıs'ta! Hilton Otellerinin veliahtı Paris Hilton, Kıbrıs'ta bir otelde DJ performansı sergileyecek. Hilton, Kuzey Kıbrıs Turizm Bakanı Fikri Ataoğlu ve Limak Turizm Grup Koordinatörü Kaan Kavaloğlu tarafından havalimanında karşılandı. 14 kişilik özel bir uçakla İbiza’dan Kuzey Kıbrıs’a gelen Paris Hilton, yarım saat uçakta kalarak makyajını tazeledi.


Mütevazı tavırlarıyla dikkat çeken Paris Hilton, terminali yürüyerek geçti. Fikri Atakoğlu, ünlü güzele ipek kozası figürlü resim hediye etti. Hilton, “Burada olduğum için çok heyecanlıyım. Otelle ilgili gördüğüm fotoğraflar çok güzeldi. Akşam da güzel bir parti bizi bekliyor” dedi. Paris Hilton, havalimanı çıkışında kalabalık bir hayran grubu görünce şaşırdı. Sevenlerinin ilgisine kayıtsız kalmayan ve aralarına karışan Hilton, onlarla bol bol hatıra fotoğrafı çekildi.


Paris Hilton'u Bodrum'a davet etti!

Paris Hilton'u Bodrum'a davet etti!Paris Hilton, Antalya'ya geldi!

Paris Hilton, Antalya'ya geldi!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: