PARIS HILTON YİNE ALBÜM ÇIKARACAK!

Sosyetik güzel Paris Hilton’un yeni albümü birkaç ay içinde raflardaki yerini alacak..

Magazin

PARIS HILTON YİNE ALBÜM ÇIKARACAK! Yaptığı her şeyle gündemde kalmayı başaran sosyetik güzel Paris Hilton'un ikinci albümü birkaç ay içinde raflardaki yerini alacak. Bundan dört yıl önce 'Stars Are Blind' adlı albümünü çıkaran 29 yaşındaki Hilton, albüm çalışmalarını tamamladığını söyledi. İlk albümü yüzünden çok eleştirilen sosyetik güzel, dört yıl boyunca yeni albümü için enerji topladığını ve müzik dünyasında fırtına gibi eseceğini söyledi.

İlk klibinin çekimi için İspanya sahilini tercih eden Hilton, çekimlerin çok güzel ve eğlenceli geçtiğini belirtti. Albümünde dans ve kulüp müziklerinin yer aldığını söyleyen seksi güzel, çıkış şarkısının klibini ultra lüks bir villada çekildiğini söyledi. Albümün birkaç ay içinde raflardaki yerini alacağını söyleyen Hilton, “Şimdiden çok heyecanlıyım. Uzun zamadır albüm üstünde çalışıyorum. Umarım emeğimin karşılığını alırım” diye konuştu.

PARIS PES ETMİYOR
İlk albümü nedeniyle çok eleştiri aldığı için üzüldüğünü söyleyen sosyetik güzel Paris Hilton, albümünün çok sattığını ve neredeyse her gece kulübünde çalındığını belirtti. Sadece ünlü olduğu için eleştirildiğini ve yeteneksiz olarak anıldığını söyleyen Hilton, müzik çalışmalarına devam edeceğini vurguladı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: