PARİS HİLTON'U GİYDİREN 2 TÜRK MODACI...

Paris Hilton’u giydiren 2 Türk modacı Raşit Bağzıbağlı ve Cenan Abas Sel bu sefer 6 Ağustos'ta Fashion Havana Beach Bodrum da beraber defile hazırlamaktadır.

Magazin

PARİS HİLTON'U GİYDİREN 2 TÜRK MODACI... Gecce saat 12'de başlayacak defilede Raşit Bağzıbağlı'nın şuana dek hazırladığı en seksi koleksiyonu olan çoğunluğu saten, şifon, tafta ,kuştüyleri ve payetli kumaşlardan üretilmiş 30 mini elbiselik yaz koleksiyonu ile aynı zamanda Cashhimi markası ile Amerika'nın önde gelen butiklerinde , Dubai ve Japonya da ise özel firmaların internetlerinde ,Türkiye de ise sadece Beymen de piton, anakonda, krokodil, devekuşu ve çeşitli balık derilerinden üretilen exotic çantalar 8 adet manken tarafından izleyenlerin beğenisine sunuluyor.Cashhimi Daily motion Mayıs 11 sayısında TUTKU Obsession diye belirtilen devekuşu çantası ile
Accessories trend forecasting Mayıs 11 inde kaçırılmayacak design diye belirtilen lizard çantası ile
Amerika Instyle dergisi Ağustos sayısında ise editörün seçtiklerinde piton çantası ile Amerika pazarında sağlam adımlarla ilerlemektedir.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: