PARK MAGAZİN'İN 2. SAYISI ÇIKTI!

Bursa’nın bir numaralı magazin dergisi Park Magazin’in 2. sayısı yayınladı..

Magazin

PARK MAGAZİN'İN 2. SAYISI ÇIKTI! Mehmet Ali İnan öncülüğünde Medya Park Yayın Gurubu tarafından çıkartılan Park Medya Dergisi sektöre farklı bir pencereden bakıyor..

Bugüne kadar yerel medyada pek çok ‘ilk’i, yeniliği gerçekleştiren Olay Medya’ya TMSF’nin el koymasından sonra kurulan Medya Park Yayın Grubu, bildikleri yoldan şaşmadan; kaliteli, öncü ve farklı yayınlarına devam ediyorlar..

Bu ilkeler doğrultusunda hazırlanan Park Magazin Dergisi de hazırladıkları haberlerle, röportajlarla ve dosya konularıyla medyaya ‘ışık’ tutma görevini üstleniyor..

Derginin ikinci sayısı yine oldukça zengin.. İletişim Danışmanı Ali Saydam’la yapılmış oldukça keyifli bir röportaj, Pazarlama Virtüözü olarak bilinen Engin Koban’la söyleşi ve bu yıl 7. gerçekleştirilen gecce.com Mekan Oscarları Töreni’nden muhteşem görüntüler Park Magazin’in ikinci sayısında..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: