Parlak bir cilt için ne yapmalıyım?

Yaz boyunca ne kadar korumaya çalışılsa da güneşe maruz kalan ciltlerde oluşan lekeler her kadının canını çokça sıkar. Onun yüzüne bakan insanlar bunu fark etmeseler bile kendisi bildiği için sıkıntıya girer.

Kadın

Parlak bir cilt için ne yapmalıyım? Hal böyle olunca da o fondötenleri yüzüne sürerek heba eder. Oysa parlak ve pırıl pırıl bir cilde kavuşmak hayal değil. Biraz emek ve çaba ile pırıl pırıl bir cilde evinizde bile kavuşabilirsiniz. Lakin bir kez yapıp bıraktıktan sonra, olmuyor diyemezsiniz. İstikrarlı emek verildiğinde mutlaka güzel ve olumlu bir cevap alınır.

Cildinizi günde iki kez temizleyip, nemlendirici sürmeyi de ihmal etmeyin. Susuz bırakmayın ve günde sekiz saat uyuyun. Bunun yanında bir iki maske ve peeiling de mutlaka uygulayın. Bal, kahve ve limon karışımını yüzünüzde on beş dakika bekletebilir, kaşık masajı ile kırışlıklarınızı açabilir, avakado maskesi ile parıltılı bir cilde kavuşabiliriz. Bu maskelerimizin detaylarına aynı bölümün diğer yazılarından erişebilirsiniz.

YAZI: KAMURAN AKDEMİR
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: