Parmaklarınızı uzun gösterecek tırnak hileleri!

Kısa tırnaklar nasıl uzun gösterilir? İşte dikkat çekici tırnaklar için parmakları uzun gösterecek tırnak hileleri...

Kadın

Parmaklarınızı uzun gösterecek tırnak hileleri! Bir kadın için bakımlı olmak ellerden başlar. Ellerin bakımlı görünmesi çok büyük bir önem taşır. Ancak bazen ne yazık ki tırnaklarımıza yeteri kadar şekil veremiyoruz. Özellikle kısa ve kalın tırnaklara sahipseniz bu durum daha da zorlaşıyor. Ancak merak etmeyin, parmaklarınızı olduğundan daha uzun gösterebilirsiniz. Peki kısa tırnaklar nasıl daha uzun gösterilir? Bu sorunun cevabını sizler için hazırladık...

İKİ TONLU ÇİZGİLER KULLANIN
Dikey çizgiler uzunluk illüzyonu verir, iki tonlu çizgilerse bu hilenin anahtarıdır. Bu nedenle tırnaklarınızda iki tonlu çizgiler kullanmanız parmaklarınızı daha uzun gösterecektir.

ZIT BOŞLIKLAR BIRAKIN
Zıt boşluklar tüm zamanların favori tırnak trendleri arasında. Kırpılmış uçlarıyla göze çarparken tırnak zemini sade kalmaya devam ediyor.

YENİ FRENCHE AYAK UYDURUN
Klasik french manikürü artık yerini renkli şeritlere bırakıyor. Buradaki anahtar, çizgileri ince tutmaktır. Böylelikle tırnaklarınız olduğundan daha uzun gözükecektir.

NÖTR TONLAR KULLANIN
Göze hitap etmesi için tırnaklarınıza küçük ayrıntılar ekleyin, ancak yerleştirmelerinizi tırnakların kenarlarına kadar sınırlayın. Böylece dağınık bir görüntü oluşmasını engelleyebilirsiniz. Nötr tonların uzatma etkisi vardır, bu yüzden nötr tonlar kullanırsanız ekstra bir uzunluk görünümü kazanabilirsiniz.

BADEM ŞEKLİNDE TÖRPÜLEYİN
Tırnaklarınızı badem şeklinde törpüleyip, oje olarak nude tonlar tercih edin. Son dönemlerin modası bu tırnak tarzı, oldukça bakımlı görünmenizi sağlayacaktır.

NEON DETAYLARA ÖNEM VERİN
Tamamen neona boyamak tırnaklarınıza hoş bir görünüm kazandırabilir, fakat ince ve düzgün neon çizgiler tırnaklarınızı yaz enerjisi katarak uzun gösterecektir.

KESİK VURGULAR UYGULAYIN
Keskin ve güçlü desenler, 10 tırnağa birden yapılırsa gözü çok yorar. 1 veya 2 parmağa göz alıcı desenler uygularsanız, yapıldıktan sonra istenen etkiyi doğru bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir: