PASCAL NOUMA SONUNDA İTİRAF ETTİ!

Show Tv ekranlarında yayınlanan Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasından Nihat Doğan'la yaşadığı tartışmadan dolayı diskalifiye olan Pascal Nouma Star Tv Süper Starlife ekibi tarafından katıldığı bir kutlamada görüntülendi.

Magazin

PASCAL NOUMA SONUNDA İTİRAF ETTİ! SURVIVOR DEVRİNİ KAPATTI!

Ayakligazete'nin haberine göre, Survivor adasından diskalifiye olduğu için ayrılan Pascal Nouma, yarışmayı izlemediğini ve takip etmediğini açıkladı. "Pascal artık İstanbul'da, Survivor meselesi kapandı." diyen Pascal Nouma "Survivor bitti." diyerek adeta yarışmadan diskalifiye olduğu için sitem etti. Programın yapımcısı Acun ılıcalı ile aralarında sorun olmadığını ve bir hafta önce görüştüklerini de açıklayan Pascal Nouma, Nihat Doğan kendisinden özür dilerse barışıp barışmayacağıyla ilgili olarak konuşmak istemediğini açıkladı.

Yeni projesini de açıklayan Pascal Nouma, "Yeni projem tatil ve yemek." diyerek Survivor yarışmasında aç kaldığı günlerin acısını çıkaracağını belirtti.

Geçtiğimiz günlerde Kanaltürk'teki 2. Sayfa programına konuk olan cemiyet yazarı Bekir Saçar, Pascal Nouma ile ilgili ilginç bir iddia ortaya atmıştı. Bebek'te bir mekanda Pascal Nouma ile eğlendiğini ve sohbet esnasında Pascal Nouma'nın sünnet olduğunu açıkladığını ve hatta pantolonunu indirip gösterdiğini iddia eden Bekir Saçar'a sinirlenen Pascal Nouma basın aracılığıyla bu iddiayı yalanlamıştı.

AKILLARI KARIŞTIRDI!

Kendisine sünnet olup olmadığı tekrar sorulduğunda ise "Evet Pascal Nouma sünnet, çocuğumda sünnet." diyerek bu kez sünnet olduğunu söyleyerek kafaları karıştırdı.

Bunlarda ilginizi çekebilir: