PAŞHAN YILMAZEL'İ “+18” HEYECANI SARDI!

Bir Derginin ‘’2010 Kışa Veda Partisine’’ katılan, Oyuncu Paşhan Yılmazel yeni başlayacak “+18” dizisinde rol alacağı için heyecanlı olduğunu söyledi.

Magazin

PAŞHAN YILMAZEL'İ “+18” HEYECANI SARDI! Bu aralar çok çalıştığını söyleyen Yılmazel, "Bundan önce bir proje vardı ama olmadı. Uzun süre bekledim ama sonuç çıkmayınca gelen teklifleri değerlendirdim. “+18” dizisinden teklif geldi senaryoyu okudum hemen kabul ettim. Son zamanlarda yapılan en iyi dizi olacak. Çok komik bir dizi hep beraber güleceğiz" dedi. Yeni sinema projesin var mı? Sorusuna oyuncu, "Olabilir teklif geliyor ama değerlendirme aşamasındayız. Yakın zamanda her şey belli olur" dedi.

Giydiği kıyafetiyle boksör rockye benzeyen Yılmazel, "Yok benzemek için giymedim. Ama rocky severim. Ben bu tarz kıyafetleri giymeyi seviyorum. Değişik oluyor. Yani boksör olmayacağım merak etmeyin" şeklinde konuştu.

Hayatında kimsenin olmadığını söyleyen Yılmazel, "Hayatım kimse yok. Sadece işime kendimi verdim. Böyle daha güzel. Kalbim dolu olunca hepinize söylerim. Zaten beni yakalarsınız" diye belirtti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: