Paul Walker'ın ölmediği yeniden gündeme geldi!

Hızlı ve Öfkeli filmiyle dünyaya nam salan Paul Walker, 30 Kasım 2013 tarihinde trafik kazası sonucu yanarak ölmüştü. Paul Walker hakkında iddialar bitmek bilmiyor.

Dizi Galeri

Paul Walker'ın ölmediği yeniden gündeme geldi! Paul Walker'ın ölmediği yönündeki haberler sosyal medyada yine yayılmaya başladı. Daha öncede ünlü oyuncunun ölmediği, sırf Hızlı ve Öfkeli filminin kamuoyunda ön plana çıkması için planlanmış bir sahte ölüm vakası olduğu söylenmişti. Teorilerin ardı arkası kesilmezken bir teori daha ortaya atılmıştı. Film için değil, Paul Walker'ın gizli bir Hollywood ajanı olduğu yönünde... Tabi ki bunların hepsi bir teoriden ibaretti. Bu iddiaları sonlandırmak için Walker'ın otopsi raporu dahi kamuoyuyla paylaşılmıştı. Fakat bunda da açıklar olduğu ve sahte olduğu ileri sürülmüştü. Kısaca herkes Paul Walker'ın yaşamasını istiyordu.

Paul Warker’ın ölmediği tekrar gündeme geldi. Her şey o sosyal medya paylaşımı ile oldu. İşte o paylaşım…

Sosyal medyada bir hesap şu mesajı yayınladı; “Hızlı ve Öfkeli 9 ‘da kadroya öyle bir İsim ilave Olacakmış ki, o ismi Dünya günlerce konuşacakmış..Bu Filmin Yönetmenin ifadesi…O zaman benim Aklıma bir tek ‘Paul Walker’ geliyor.. O halde 100% Michael Jackson’da Yaşıyor? (Eğer öyle ise Zombie World Filmi çeksinler, rekor kırar)”

2018 yılında karşımıza çıkmasını beklediğimiz bir isim daha bu sıralar gündemde. Michael Jackson… İşte Michael Jackson için kafaları karıştıran o paylaşım...

"Kim söyledi hatırlamıyorum ama bu sene öldü diye bildiğimiz ünlülerin çoğunun hayatta olduğunu öğrenecekmişiz ama Michael Jackson bence kesin hayatta... YouTube’a dave dave yazın bir video var görür görmez evet bu Michael dedim bence kesin o” paylaşımı sosyal medyada tüm dünyaya bir anda yayılmıştı.

Bunlarda ilginizi çekebilir: