Payetli kurtarıcılar

Kış aylarında partilere, kokteyl ve davetlere daha sık rastlanır. Peki kış aylarının kurtarıcısı ne?..

Kadın

Payetli kurtarıcılar Kış aylarında partilere, kokteyl ve davetlere daha sık rastlanır. Gece eğlenmek için daha fazla dışarı çıkılır. Doğum günleri, şaşalı partiler ve organizasyonların sayısı artar. İşte burada modanın nabzı tutulmaya başlar. Son dönemlerde bu davetlerde en çok gözümüze çarpan ve kendinden söz ettiren detay payetli parçalar oldu. Özellikle çizmelerde kullanılan allı pullu taşlar, ışıl ışıl dokular bu aralar çok revaçta. Sadece çizme ve ayakkabılarda da değil, tayt, pantolon, bluzlar ve elbiseler derken her türlü aksesuarda ışıltılara rastlamak mümkün.

Özellikle yeni yılın yaklaşması ile artan partilerde ilk sırada yer alan bu payetlerin gösterişli durduğu tartışılmaz. Süsüne ve giyimine düşkün bayanların tercihi olarak akla ilk gelen seçimlerinden. Geçtiğimiz zamanlarda daha çok ünlülerde ve düğünlerde görmeye alışık olduğumuz payetler, son zamanlarda neredeyse gündelik yaşamda bile kullanılmaya başlandı. Spor ayakkabılara kadar inen bu ışıltı zevkine düşkün bayanların gözdesi olmaya devam ediyor. Siz de daha güzel, daha şık ve ilgi çekici olmak istiyorsanız gardırobunuzda birkaç parça payetli kurtarıcılarınız olsun.

YAZI: Kamuran Akdemir
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: