Payitaht Abdülhamid dizisine taze kan!

Geçtiğimiz aylarda final yapan Yeni Gelin dizisinin oyuncularından Ece İrtem, TRT1’de yayınlanan Payitaht Abdülhamid dizisine dahil oldu.

Dizi Galeri

Payitaht Abdülhamid dizisine taze kan! Geçtiğimiz sezon müthiş bir başarı kazanan Yeni Gelin dizisi, bu sezona da iddialı başlamış ancak reytinglerde beklentilerin altında kalınca yayından kaldırılmıştı. Dizide "Afet" karakteriyle dikkat çeken Ece İrtem ise kısa sürede yeni bir dizi bulmayı başardı.

Yeni Gelin dizisinden unutulmaz bir final geliyor!

Yeni Gelin dizisinden unutulmaz bir final geliyor!Cuma akşamları TRT1’de yayınlanan Payitaht Abdülhamid dizisinin 3. sezonunda kadroya Gürkan Uygun, Başak Daşman, Sedef Avcı ve Güven Kıraç gibi önemli isimler katılmıştı. Dizinin son transferi ise Yeni Gelin dizisinden oldu. ‘Yeni Gelin’ dizisinde canlandırdığı ‘Afet’ rolündeki başarılı performansıyla dikkatleri üzerine çeken Ece İrtem, ‘Payitaht Abdülhamid’in kadrosuna dahil oldu.


Önceki gün çekimlere başlayan İrtem, dizide Robina adlı kilit bir karakteri oynayacak. Güzel oyuncu, dizinin 70. bölümünden itibaren seyirciyle buluşacak.

Payitaht Abdülhamid dizisinde zor karar!

Payitaht Abdülhamid dizisinde zor karar!Türk dizileri görücüye çıkıyor!

Türk dizileri görücüye çıkıyor!

Bunlarda ilginizi çekebilir: