Paylaşılamayan yönetmen Biray Dalkıran!

Ünlü yönetmen Biray Dalkıran, yaptığı projelerle ve aldığı başarılarla basında adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor.

Magazin

Paylaşılamayan yönetmen Biray Dalkıran! Başarılı işlere imza atan ve adından sıkça söz ettiren Biray Dalkıran, bir internet sitesinin yapmış olduğu "kendine özgü anlatım dili olan 11 yönetmen" arasına girerek başarılarına bir yenisini daha ekledi.

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan bir habere göre "Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu" isimli yeni sinema filminin bir sahnesi için buzdolabına girdiğini, dizi ve film setlerindeki pozitif tavırlarıyla dikkat çektiğinden söz edilmişti.

2014 yılının sonlarında ise Türkiye'nin önde gelen sinema internet sitesinin yapmış olduğu "2014 yılının en duygusal on filmi"nin seçimlerinde, Biray Dalkıran bu listeye 3 filmiyle girmişti.

Şu anda iki önemli yapım firmasi yeni başlayacak olan dizilerinin yönetmenliğini Biray Dalkıran'a vermek için ikna etmeye çalışıyor. Kanıt dizisini 3 yıl boyunca 100 bölüm gibi rakama ulaştıran ve Türk dizi tarihinin akılda kalan işlerinden birini kuran Biray Dalkıran'ın setteki pozitifliği, hızlı ve zeki sahneler çekip seyirciyi büyüleyen dünyalar kurma becerisinden yararlanma peşindeler.

Düzce'nin Akçakoca ilçesinde 1 ay da çekimlerini tamamladığı "Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu" isimli sinema filmi ise şimdiden çıkan çıkan haberlerle bu yılın merakla beklenen komedi filmi arasına girdi. Kahkaha tufanı olarak da anılan film Mart ayının sonlarına doğru seyircisiyle buluşmayı bekliyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: