PAZAR KEYFİ VE UÇANKUŞ ARTIK YOK!

Show TV yıllardır yayınladığı Uçankuş ve Pazar Keyfi'ni yayından kaldırararak Can Tanrıyar'la yollarını ayırdı. Dün akşam Uçankuş'un yerine Siyaset Meydanı yayınladı, bu pazardan itibaren de Pazar Keyfi yok...

Magazin

PAZAR KEYFİ VE UÇANKUŞ ARTIK YOK! Show TV yıllarca yayınladığı Televole'den sonra Uçankuş olarak devam eden Can Tanrıyar'ın programını geçtiğimiz hafta kaldırmaya karar vermişti. Uçankuş yerine Siyaset Meydanı'nı yayınlamayı, geçtiğimiz hafta yayınlanan Beyaz Show'dan önce karar verdi Show TV yönetimi.

Bu kararını da dün akşam uyguladı ve Siyaset Meydanı Uçankuş'un yerine ilk kez dün akşam yayınlandı. Bugün ise bir sürpriz gelişme daha oldu ve Show TV, Can Tanrıyar'a Pazar Keyfi'ni de yayından kaldırdığını bildirdi.

Show TV böylece yıllardır çalıştığı Can Tanrıyar'la yollarını ayırırken, Şansal Büyüka'lı Televole döneminden sonra devam eden Uçankuş ve Pazar Keyfi'ni de bitirerek magazinden tamamen çıkmış oldu...

Öte yandan Can Tanrıyar ve ekibinin Kanal D ile 1.5 milyon dolara anlaştığı ve Pazar Keyfi ile Uçankuş'un yanı sıra yeni bir magazin programının Kanal D'de başlayacağı konuşuluyor..


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: