PEK DE MEDENİ DEĞİL

Dünya Medeniyetler Kraliçesi Yarışması’nda olay çıktı. Türk aday Başak Emre yarışmadan çekildi, çarpıcı iddialarda bulundu: Kimin eli, kimin cebinde belli değil!

Magazin

PEK DE MEDENİ DEĞİL 25 Kasım’da İstanbul’da yapılacak olan Dünya Medeniyetler Kraliçesi Yarışması daha yapılmadan skandal iddialarla gündeme geldi. Yarışmada Türkiye’yi temsil edecek olan manken Başak Emre, dün sürpriz bir açıklama yaptı. Yarışmadan çekildiğini belirten Başak Emre şunları söyledi:

“Yarışmada kimin eli, kimin cebinde belli değildi. Kamp sırasında bana uygun olmayan bazı şeyler gördüm. Bu kalitesiz yarışmada benim ne işim var dedim. Kamp döneminden bu yana yarışmacı kızlar sürekli olarak değişiyordu. Her gelen kız daha kalitesiz ve vasıfsızdı. Nedense kaldığımız otel de sürekli değişiyordu. Bana yabancı diye tanıtılan kızlar ana dilleri gibi Türkçe konuşuyorlardı. Bu işte bir numara var, bu kızlar neden bu kadar vasat? Nasıl böyle iyi Türkçe konuşabiliyorlar? Ve neden dökülüyorlar anlayamadım. Yalnızca ben değil, yarışmadan tüm sponsorlar da yavaş yavaş desteğini çekiyorlar.”

Manken Başak Emre’nin bu iddiaların ardından gözler Dünya Medeniyetler Kraliçesi Yarışması’nın onursal başkanlığını yapan Süha Özgermi’ye çevrildi.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: