PEKER AÇIKALIN JOE DALTON OLDU

'Red Kit: Batıya Hücum' adlı Türkçe seslendirmeli animasyon filmi, 25 Ocak cuma günü gösterime girecek. Filmde Joe Dalton'u ise Peker Açıkalın seslendiriyor..

Magazin

PEKER AÇIKALIN JOE DALTON OLDU   Morris ve Goscinny'nın çizgi romanından sinemaya uyarlanan 'Red Kit: Batıya Hücum' adlı Türkçe seslendirmeli animasyon film, 25 Ocak cuma günü gösterime girecek.

'Red Kit'i Boğaçhan Sözmen, 'Joe Dalton'u Peker Açıkalın, 'Avarel Dalton'u Volkan Severcan, 'Düldül'ü Levent Üzümcü, 'Rin Tin Tin'i Yekta Kopan, 'Piotr'u Kerem Atabeyoğlu, 'Crook'u Hakan Vanlı ve 'Molly'i Işın Karaca seslendirdi.

Işın Karaca'nın şarkılarıyla renklendireceği ve 1855 yılında New York'ta geçen çizgi film, Red Kit'in bir kez daha yargılanmaları için batıya götürdüğü Dalton Kardeşler'in kaçarak birçok bankayı soyması sonucu yaşanan gelişmeler işleniyor.

HAYATIMDA İLK DEFA DUBLAJ YAPTIM

Açıkalın, '30 yıllık sanat hayatımda ilk defa dublaj yaptım. Benim için çok önemli bir şey. Hayat boyu hep şunu demişimdir: 'Eğer ben dublaj yapacaksam bu, çok sevdiğim bir çizgi roman kahramanı olmalı. Böyle bir idealim vardı. Joe Dalton karakteri bana çok yakıştı. Biraz boğaz tellerimden kan geldi ama sonuç iyi oldu' diye konuştu.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: