Peki iç giyiminize ne kadar özen gösteriyorsunuz?

Dış giyiminiz için elinizden geleni yaparken peki iç giyiminize aynı özeni gösteriyor musunuz? Gösteriyorsanız sizin için bu önerilere kulak verin.

Kadın

Peki iç giyiminize ne kadar özen gösteriyorsunuz? İç giyim ayrı bir modadır. Özgürlüğünüzün başladığı nokta olan iç giyiminize dikkat ediyorsanız bu öneriler size büyük kolaylık saplayacaktır.

Bodysuit’ler

Son yılların trendi haline gelen bodysuit'ler aynı zamanda seksi bir görüntü sağlamayı başarıyor. Farklı bir görüntü elde etmek isteyen tüm kadınlar bu bodysuit’lere yönelmiş durumda. Tabii bunu fark eden markalar da bu modelleri başköşeye koyup farklı stiller sunmaya başladı. Kısaca ortam şenlendi.

Dövme baskılı üstler

Tüm renk ciltlerde aynı seksi sonucu veren dövme baskılı üstler hayal dünyamızı harekete geçiren güzel parçalardan oluşuyor. Ten üzerinde çizilmiş gibi duran bu iç çamaşırı modelleri, kadın vücudunu adeta bir dantel gibi işlenebilir bir objeye dönüştürüyor. Hala denemediyseniz, bir takım mutlaka edinin.

Kadife

Kadife birkaç sezondur hayatımızın her yerine sızmayı başardı. O parlak günlerine geri dönen kadifenin iç çamaşırına yansıması ise kaçınılmazdı. Romantik bir görüntüden yumuşacık bir dokunuşa, bir iç çamaşırından beklenecek her şeyi bize veren kadife iç çamaşırları en göz alıcı trendler arasında. Özellikle kombinezonlar yıkılıyor.

Harness vücut kemerleri

Son dönemde özellikle yeniliklerden eksik kalmak istemeyen kadınların tercihi haline gelen harness’lar fantezi dünyasını genişletmek için ideal. Birbirinden iddialı vücut kemerlerini sıcak yatak odası gecelerinde ya da bir askılı bluzun üstünde cesurca kullanabilirsiniz.

Transparan altlar

Size oyuncaklı sürprizler de sunan bu transparan modeller özellikle son dönemde iç çamaşırı dünyasını domine etmiş durumda. Ten üzerindeki duruşu, seksi görüntüsü ve yokmuş hissi bırakan rahatlığının bu domine etme durumda payı büyük. Diğer bir neden ise naif bir seksapele ışık hızında ulaşabilmek olsa gerek.

Bunlarda ilginizi çekebilir: