PEKİ ŞAHAN'IN SON PROJESİ NE OLACAK!

Şahan Gökbakar, ‘Recep İvedik 4′ü çekmesi beklenirken, daha önce Ceren ile Celal’in öyküsünü anlatacağı başka bir film çekeceğini söyledi. Gökbakar, bu yeni filmi için aynı zamanda şarkı besteliyor.

Magazin

PEKİ ŞAHAN'IN SON PROJESİ NE OLACAK! Yönetmen kardeşi Togan Gökbakar askere gittiği için bu yıl ‘Recep İvedik 4′ü çekemeyen Şahan Gökbakar, şimdilerde yeni bir film hazırlığı içinde… Daha önce, kardeşi askerden döndükten sonra ‘Recep İvedik 4′ün çekimlerine başlayacağını söyleyen Gökbakar, kararını değiştirdi ve başka bir film için kolları sıvadı. Bir komedi filmi yapacak olan ünlü komedyen, yeni filmiyle ilgili ipuçlarını ‘Twitter’dan vermeye başladı. Filmde ‘Celal’ ile ‘Ceren’in hikayesini anlatacağını belirten Gökbakar, üç ay içinde filmin çekimlerine başlayacağını ve Şubat’ta da filmi vizyona sokmayı planladığını belirtti.

Ünlü komedyen, filmde kullanılacak şarkıları da bestelemeye başladı. Bir şarkısının sözleri şöyle:

Doğ güneş bana yeni bir heves ver,
Doğ güneş bana yeni bir nefes ver,
Aynı yerden doğ ama aynı yerden batma,
Hep doğ güneş bana yeni bir aşk ver.

Şahan Gökbakar, önceki akşam dört kadın arkadaşıyla birlikte Arnavutköy Balıkçısı’nda yemek yerken görüntülendi. Masadaki arkadaşlarıyla hayli koyu bir sohbete daldığı görülen Gökbakar’ın keyfi, gazeteciler tarafından görüntülentiğini fark edince kaçtı. Gazetecilere ilk önce el sallayan ünlü komedyenin birden ayağa kalkıp çıkış kapısına doğru koşmaya başlaması ise içeride bulunan diğer müşterileri çok şaşırttı.

Geçtiğimiz günlerde Kanyon'da bir kafede beraber yemek yerken objektiflere yakalana Şahan Gökbakar ve Naz Elmas, gazetecilere yakalanmış ve senaryo tartıştıklarını ağızlarından kaçırmıştı. Şahan'ın son projesi 'Ceren ile Celal' filminde Naz Elmas'a başrol vereceği konuşulanlar arasında. Elmas son olarak, Özcan Deniz'in yazıp yönettiği ve başrolünü üstlendiği 'Ya Sonra' da kamera karşına geçmişti...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: