PEKKAN BU KEZ SEYİRCİLER İÇİN CANINI VERDİ!

Devlet Bakanı Egemen Bağış’a yönelik “İyi ki varsınız, hep olun. Sizin için canımızı vermeye hazırız. Allah sizi başımızdan eksik etmesin” şeklindeki abartılı övgüsü nedeniyle eleştiri oklarına hedef olan süperstar Ajda Pekkan, önceki akşam Ankara’da konser verdi..

Magazin

PEKKAN BU KEZ SEYİRCİLER İÇİN CANINI VERDİ! BKM organizasyonuyla mayıs, haziran ve temmuz aylarında hayranlarıyla buluşacak olan Pekkan, turnenin ilk konserini Anadolu Gösteri Merkezi’nde verdi. “Vitrin” şarkısıyla konsere başlayan Pekkan göğüs bölgesi kısmen transparan olan mini elbisesiyle dikkat çekti.


Pekkan dinleyicileri “Yıllardır ‘I Love Ajda’ dediniz, şimdi ‘I Love Bonus’ diyerek bu yaz çok eğleneceğiz. O alkışlayan, o bizleri bugünlere getiren sizlere, birlikte buralara geldiğimiz sizlere canımı bile veririm. Haydi şimdi birlikte çok eğlenelim” diyerek selamladı ve Bağış’a yaptığı övgüyü bu kez seyircileri için kullandı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: