PELİN AKİL, CANSU DERE'NİN ROLÜNÜ KAPMIŞ!

Show TV'nin TİMS imzalı sevilen dizisi 'Suskunlar'da kadroya bu sezon katılan Pelin Akil'in aslında Cansu Dere'nin oynaması planlanan Nisan rolüne hayat verdiği ortaya çıktı.

Magazin

PELİN AKİL, CANSU DERE'NİN ROLÜNÜ KAPMIŞ! Suskunlar'ın yeni sezon bölümleri yazılırken, dizi ekibine çok güzel ve ünlü bir oyuncunun dahil olması gündeme geldi. Bu isim konusunda hem Show TV hem de yapım şirketi Cansu Dere'de karar kıldı. Ancak yapılan beyin fırtınasında Dere'nin yakın zamanda yine bir intikam öyküsü olan 'Ezel'de oynadığı hatırlandı ve Suskunlar'a katılırsa dizinin 'Ezel'in kopyası gibi algılanacağı düşünüldü.

6 KİLO VERDİ

Uzun süren cast görüşmelerinde Nisan rolünün çok popüler olmayan bir oyuncuya verilmesi planlandı ve Pelin AKil ile anlaşıldı. Ancak Akil'in balık etli olması ekibi biraz zorladı. Yapılan tanıtım çekimlerine kadar Akil'den 6 kilo vermesi istedi. Akil, şok bir diyetle 6 kilo verdi ama buna rağmen yapılan çekimlerde Akil, istenilen zayıflıkta olmadığı için photoshop kullanıldı.

MUHTEŞEM YÜZYIL'A DAHİL OLDU

Cansu Dere, TİMS Productions'ın diğer dizisi Muhteşem Yüzyıl'ın kadrosuna dahil oldu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: