Pelin Akil iddiayı kaybetti ama...

"Damat Takımı" filminin setinde Furkan Andıç ile Pelin Akil’in girdikleri meçhul iddianın kaybedeni Pelin Akil oldu. Filmin galasında Pelin Akil, tüm basının önünde eşi Anıl Altan için “Anıl çok yakışıklı” dedi.

Magazin

Pelin Akil iddiayı kaybetti ama... Genç oyuncu kadrosu ve eğlenceli hikayesiyle merak uyandıran “Damat Takımı” filminin galası önceki gün Kanyon’da yapıldı.

Doğa Can Anafarta’nın hem senaryosunu yazıp hem de yönettiği, başrollerini Furkan Andıç, Özgürcan Çevik, Pelin Akil, Açelya Topaloğlu, Sarp Can Köroğlu, Ozan Osmanpaşaoğlu, Özgün Aydın, Sadi Celil Cengiz, Eylül Su Sapan, Ceyda Kasabalı ve Beyza Şekerci’nin paylaştığı “Damat Takımı” 20 Ekim’de vizyona giriyor. Filmin galası ise önceki akşam yapıldı.

Gösterim öncesi yapımcı Kanat Doğramacı ve oyuncularla basın mensuplarının karşısına çıkan Doğa Can Anafarta, “Mükemmel bir oyuncu kadrosuyla, seyircinin çok beğeneceği bir film çektik” dedi. Geccenin en merak uyandıran konusu ise oyuncular Furkan Andıç ile Pelin Akil’in sette girdikleri meçhul iddia oldu. Oyuncular iddianın filmle ilgili olduğunu söylediler ama ayrıntı vermediler. Buna rağmen kaybeden açıklandı; Akil iddiayı kaybettiği için Andıç’a vaat ettiği şeyi yaptı. Ve tüm basının önünde eşi Anıl Altan için “Anıl çok yakışıklı” dedi.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Bunlarda ilginizi çekebilir: