Pelin Akil isyan etti!

Geçtiğimiz aylarda ikiz kızları Alin ve Lina'yı dünyaya getiren ünlü oyuncu Pelin Akil, evine gelen hayranları hakkında konuştu.

Magazin

Pelin Akil isyan etti! Oyuncu çift Pelin Akil ve Anıl Altan, mutlu evliliklerini kızları Ali ve Lina'nın doğumu ile birlikte taçlandırmıştı. Sosyal medya paylaşımları ile büyük beğeni toplayan ve geniş bir hayran kitlesi bulunan çiftten Pelin Akil, anne olduktan sonra anneler ve anne adaylarına tavsiyelerde bulunuyor. Takipçileri ile sık sık iletişim kurmaya çalışan güzel oyuncu, yaşadığı bir olay hakkında isyanını hayranları ile paylaştı. Evine gelen kişiler hakkında konuşan Akil, şu ifadeleri kullandı:

Pelin Akil paylaştı! Herkes ilk kez öğrendi!

Pelin Akil paylaştı! Herkes ilk kez öğrendi!"Evimize kadar gelip, kapımızı çalıp 'Evinizi ziyarete geldik, sizi görmeye geldik' diyen bazı kız arkadaşlar var. Yapmayın bunu. Burası bizim evimiz, özelimiz. Dışarıda zaten sizi gördüğümde seve seve öpüyorum, konuşuyorum, fotoğraf çektiriyorum. Aşağıda güvenlik de var ama nasıl yukarı çıkabildiniz bilmiyorum. Ama bu yaptığınız doğru değil."

Pelin Akil karar değiştirdi!

Pelin Akil karar değiştirdi!Ünlü çiftin fotoğrafında dikkat çeken ayrıntı!

Ünlü çiftin fotoğrafında dikkat çeken ayrıntı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: