Pelin Akil paylaştı! Herkes ilk kez öğrendi!

Geçtiğimiz aylarda ikiz kızları Alin ve Lina'yı dünyaya getiren Pelin Akil, sosyal medya paylaşımı ile eşi Anıl Altan'ın babalar gününü kutladı. Akil'in paylaşımı ile kızlarının ikinci isimlerinin 'Doğa' ve 'Duru' olduğu öğrenildi.

Magazin

Pelin Akil paylaştı! Herkes ilk kez öğrendi! Oyuncu çift Pelin Akil ve Anıl Altan 2015 yılında evlenmişti. Çift, geçtiğimiz aylarda ikiz kızlarının dünyaya gelmesiyle anne-baba olma heyecanını yaşadı. Güzel oyuncu, eşinin ilk babalar gününü kızlarının ağzından yazdığı bir yazı ile kutladı. Akil'in paylaşımındaki dikkat çeken ayrıntıyı ise birçok takipçisi yeni öğrendi. Kızlarına Alin ve Lina ismini koyan ikilinin, minik bebeklerine ikinci isim de koydukları ortaya çıktı. İkizlerin tam adının 'Doğa Alin' ve 'Duru Lina' olduğu öğrenildi.

Pelin Akil karar değiştirdi!

Pelin Akil karar değiştirdi!İşte Pelin Akil'in o paylaşımı:


"Babamız... 6 senedir anneme harika bi sevgili, 2 senedir eğlenceli bi koca ve yaklaşık 2 aydır da biz kızlarına muhteşem bi baba oldun. Geceleri annemin uyuması için kulağımıza söylediğin ninniler için, doğduğumuz ilk günden beri alıştırdığın güzel ten kokun için ve eminiz ki hangi koşulda olursak olalım bu fotoğraftaki gibi bizi böyle sarıp, koruyup kollayacağın için çok teşekkür ederiz. Farkında mısın, Duru Lina ve Doğa Alin kızların olarak biz gözlerinin içine her gün daha da aşkla bakıyoruz. Kimden mi öğrendik? Sana hergün daha da aşkla bakan güzeller güzeli annemizden tabi ki... İlk babalar günün kutlu olsun babacım.
Not: Sana küçük bi hediye aldık, odamızda seni bekliyor"

Ünlü çiftin fotoğrafında dikkat çeken ayrıntı!

Ünlü çiftin fotoğrafında dikkat çeken ayrıntı!Pelin Akil sert çıktı!

Pelin Akil sert çıktı! "Rahatsızlık duyanlar takibi bıraksın!"

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: