Pelin Akil ve Anıl Altan'dan sürpriz proje!

Mykonos tatilinden dönen Pelin Akil ve Anıl Altan çifti, önceki gün bir AVM'de objektiflere takıldı.

Magazin

Pelin Akil ve Anıl Altan'dan sürpriz proje! Sarıyer'de bir AVM'de yürüyüş yaparken görüntülenen Pelin Akil ve Anıl Altan çifti, muhabirlerle ayak üstü sohbet etti. Şu sıralar tiyatro projeleri olduğundan bahseden çift, İngiliz oyun yazarı Patrick Marber'in 'Closer' adlı tiyatro oyununu Cengiz Bozkurt'un yönetmenliğiyle sahneye taşıdıklarını ve provaların devam ettiğini söyledi.


Akil, "Patrick Marber'in 1997 yılında yazdığı, en beğenilen tiyatro oyunlarından 'Closer'ı, Cengiz Bozkurt rejisiyle tiyatro severlerin beğenisine sunacağız. 2004 yılında Julia Roberts, Natalie Portman gibi usta oyuncularla beyaz perdeye de uyarlandı ve hatta büyük beğeni de toplamıştı. Provalar devam ediyor. Umarım seversiniz." şeklinde konuştu. Anıl Altan ise sinema ve dizi projelerini okumaya devam ettiğini ve en kısa zamanda ekranlara döneceğini dile getirdi.

Pelin Akil ve Anıl Altan'ın bitmeyen tatili!

Pelin Akil ve Anıl Altan'ın bitmeyen tatili!En sempatik çift seçildiler!

En sempatik çift seçildiler!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: