Pelin Akil'den duygusal mesaj!

Geçtiğimiz aylarda ikiz kızları Alin ve Lina'yı dünyaya getiren ve anne olma heyecanını yaşayan Pekin Akil, Instagram hesabı üzerinden duygusal bir mesaj yayınladı.

Magazin

Pelin Akil'den duygusal mesaj! Son olarak, oruç tutmadığı için eleştirilen çiçeği burnunda anne Pelin Akil, eleştirilere "Şu anda emziriyorum ve oruç tutamıyorum. Siz diyorsunuz ki; 'oruç tutana saygınız olsun' Sizin bana saygınız nerede o zaman? Sizin de emziren ve oruç tutamayan bir anneye saygı göstermeniz gerekiyor. Bu benim sayfam istediğim gibi paylaşım yapıyorum. Rahatsız oluyorsanız, görmek istemiyorsanız takip etmeyin." sözleriyle cevap vermişti.

Pelin Akil sert çıktı!

Pelin Akil sert çıktı! "Rahatsızlık duyanlar takibi bıraksın!"Sosyal medyayı aktif kullanan ve sık sık kızları ile olan fotoğraflarını duygusal yazılarla yayınlayan güzel oyuncu, o paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Kızlarını kucağında uyuturken çekilmiş bir fotoğrafını yayınlayan Akil, gönderiye "Daha önce hiç duymadığım huzurlu bir melodi sesiniz... Kulaklarımdan hiç gitmesin" notunu düştü.

İşte o paylaşım:


İkizler dünyaya geldi!

İkizler dünyaya geldi!Pelin Akil yardım istedi!

Pelin Akil yardım istedi!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: