Pelin Akil'den şaşırtan cevap!

Oyuncu çift Pelin Akil ile Anıl Altan, YouTube kanallarında takipçilerinden gelen soruları yanıtladı. Güzel oyuncu bebeklerinin ikiz olacağını duyunca çok şaşırdıklarını belirterek, "İkiz olduklarını öğrendiğimiz an ise dünyanın en büyük şokuydu bizim için" dedi.

Magazin

Pelin Akil'den şaşırtan cevap! İkiz bebeklerini kucaklarına almak için gün sayan Pelin Akil- Anıl Altan çifti YouTube kanallarında takipçilerinden gelen sorulara cevap verdi.

Pelin Akil: İnşallah iyi olacağım!

Pelin Akil: İnşallah iyi olacağım!Pelin Akil, "Hamile olduğunuzu eşinize nasıl söylediniz?" sorusuna şu yanıtı verdi:

"Hamile olduğumu beraber öğrendik. Check Up yaptıracaktık, hastaneye gittik. Sonra doktor gelip 'Sizin akciğer röntgeninizi çekemeyeceğiz' dedi. Bir an korktum, bir şey var sandım. 'Neden' dedim? 'Tomografiye giremezsiniz çünkü gebelik değerleriniz çok yüksek çıktı' dedi. Biz de çok şaşırdık, beklemiyorduk, sürpriz oldu."

Güzel oyuncu, "İkiz olduklarını öğrendiğimiz an ise dünyanın en büyük şokuydu bizim için. Üç ay tekil zannediyorduk. Doktorumuz da geç gördü. Biz 'şurada ona benzeyen bir şey daha var sanki' dedik, doktorumuz da 'yok o ışık yansıması, olur öyle şeyler' dedi. İki kontrol sonra tekrar gittiğimizde kadın şok oldu. Bir monitöre bakıyor, bir bize bakıyor. 'Sizin ikiziniz olacak' dedi. Biz şok! " ifadelerini kullandı.

Ünlü çiftin keyfi yerinde!

Ünlü çiftin keyfi yerinde!Pelin Akil'den güzel haber!

Pelin Akil'den güzel haber!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: