Pelin Akil'in rolü Ahu Yağtu'ya kaldı!

Prömiyeri 26 Ekim’de yapılan ‘Closer’ adlı oyundan hamileliği nedeniyle ayrılmak zorunda kalan Pelin Akil'in rolünü Ahu Yağtu devraldı.

Magazin

Pelin Akil'in rolü Ahu Yağtu'ya kaldı! İngiliz yazar Patrick Marber’in aynı adlı eserinden sinemaya uyarlanan “Closer”, bu sezon da Cengiz Bozkurt yönetmenliğinde tiyatro sahnesine taşınmıştı. İlk kez 26 Ekim’de İkincikat prodüksiyonu ile perde açan oyunun, daha ilk ayında önemli bir değişiklik yaşandı. 2 yıl önce meslektaşı Anıl Altan ile dünyaevine giren Pelin Akil, hamileliği nedeniyle ekipten ayrıldı. Onun hayat verdiği Anna rolünü de hızlı bir arayış sonunda Ahu Yağtu ile anlaşıldı. Bu gelişme nedeniyle provalar yeniden başlamak zorunda kalırken, afişler de yeniden tasarlandı.

Öte yandan hamileliğinde 4. aya giren Pelin Akil'in rolünü ay sonuna kadar sürdüreceği öğrenilirken, aralıktan itibaren ekibe Ahu Yağtu’nun dahil olacağı belirtildi.

Pelin Akil'den romantik paylaşım!

Pelin Akil'den romantik paylaşım!Pelin Akil: Evet hamileyim!

Pelin Akil: Evet hamileyim!Ahu Yağtu'yu tanıyabildiniz mi?

Ahu Yağtu'yu tanıyabildiniz mi?

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: