Pelin Bilgiç: Büyük bir camiada olduğumun farkındayım

Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımının yeni transferlerinden Pelin Bilgiç, fenerbahce.org'a açıklamalarda bulundu.

Diğer Haberler

Pelin Bilgiç: Büyük bir camiada olduğumun farkındayım Sezon öncesi gerçekleştirilen kampın ve oynanan hazırlık maçlarının önemine değinen Pelin Bilgiç, “Topuk Yaylasındaki hazırlık dönemimiz çok iyi geçti. Orada da oynadığımız 3 hazırlık maçını da kazandık. Simdi ise Bodrum’dayız ve Kırçiceği Bodrum Basketbol ile oynadığımız bir hazırlık maçı oldu ve onu da kazandık. Galibiyetle ilerlemek bizim için önemli. Takım kimyasını oturtmak için koçun istediklerini de sahaya yansıtmak son derece önemli. Bunun için de elimizden geleni yapıyoruz. Her geçen gün daha iyi olmak için var gücümüzle çalışacağız” diye konuştu.

Adaptasyon sürecine ilişkinse Pelin Bilgiç, “Her oyuncunun olduğu gibi bu bir süreç. Ancak burada her şeyin iyi gittiğini söyleyebilirim. Takım arkadaşlarıma alıştım. Her şey yolunda. Büyük bir camiada olduğumun farkındayım. Elimden gelenin en iyisini yaparak her geçen gün daha iyi olmaya çalışacağım” şeklinde konuştu.

Kaynak: fenerbahce.org
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: