PELİN KARAHAN BABASIYLA İLGİLİ İLK KEZ KONUŞTU!

Bugün basında çıkan haberler için Pelin Karahan bir açıklama gönderdi. Pelin Karahan'ın açıklamalarını aynen yayınlıyoruz..

Magazin

PELİN KARAHAN BABASIYLA İLGİLİ İLK KEZ KONUŞTU! "Değerli Basın Mensubu,

01.11.2011 tarihinde Vatan Gazetesi’nde yer alan “Kavak Yelleri dizisinin Aslı’sı Pelin Karahan’ın 15 yıldır babasıyla görüşmediği ortaya çıktı!” başlıklı haber ile ilgili olarak yanlış bilgileri düzeltme ve tek taraflı açıklamalara yanıt verme ihtiyacı hissettim.

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum ki anne ve babamın evlilikleri ben 8 aylıkken sona erdi. Bu süreçten sonra ilk defa 17 yaşımdayken Bayram Ali Karahan ile annemin ısrarı üzerine Ankara’da bir araya geldik. Ben, kendisini ilk kez orada gördüm. Bu ilk ve son görüşmemizin ardından bir daha ne yüz yüze geldik ne de başka bir yolla iletişime geçtik.

Ben Ankara’da doğdum ve 13 yaşına kadar orada yaşadım. Daha sonra 3 yıl İzmir’de bulundum. Ardından annem ile birlikte Ankara’ya dönerek lise eğitimimi tamamladım. 17 yaşımdayken Eskişehir Anadolu Üniversitesi’ni kazanarak eğitimim için Eskişehir’e gittim ve 5 yıl orada kaldım. Mezun olduktan sonra da iş hayatına atılmak için İstanbul’a geldim ve yaklaşık 6 yıldır burada yaşıyorum.

Bu süreçte benim hangi tarihlerde, hangi şehirde ve hangi sebeple bulunduğum açık ve net olarak ortadadır. Bayram Ali Karahan, bugüne dek benimle iletişime geçmek için hiçbir çaba sarf etmedi. Ben de ne annemin ne de bir yakınımın etkisi altında kalmadan kendi isteğimle onunla görüşmek istemedim.

Bugüne kadar hiçbir röportajımda bu konu ile ilgili herhangi bir açıklamada bulunmadım. Bunun sebebi ise mesleğimdeki duruşum ve anneme olan saygımdır. Özellikle belirtmek isterim ki benim için tek ebeveyn olan annem, bana hem annelik hem de babalık yapmıştır.

Yakın zamanda ailelerimizin de onayını alarak yaptığım evlilik, aile değerlerine verdiğim önemin somut bir örneğidir. Sizlerle ve kamuoyuyla kısa bir süre önce bu mutluluğumu paylaşmamın ardından böyle bir haberin basında yer almasını da zamanlama açısından çok manidar buluyorum.

Bugüne kadar ailem ve iş hayatımla ilgili tüm kararlarımı kendi irademle aldım. Bundan sonraki hayatımda da bu konuya dair tutumum ve duruşum değişmeyecektir.

SAYGILARIMLA
Pelin Karahan Bekiroğlu"
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: